Yle Areena
Kukaj

Poseidon 2006 HD

Novoroční oslava na lodi Poseidon. Spokojení cestující pozvedají sklenky k přípitku na budoucnost. Ta přichází ve zlomku vteřiny v podobě obří vlny, která loď převrátí...a zoufalý zápas o přežití začíná.Režisér Wolfgang Petersen (Dokonalá bouře, Ponorka) se vrací na moře ve vzrušující, napínavé adaptaci románu Paula Gallica Dobrodružství Poseidonu. Josh Lucas, Kurt Russell, Richard Dreyfuss a Emmy Rossum zpodobňují pasažéry, kteří se musí stoprocentně spolehnout jeden na druhého, chtějí-li nalézt cestu do bezpečí přes vodu, plameny a trosky světa obráceného vzhůru nohama. Ještě jedna role stojí za pozornost: 13 palub, výška dvacetipatrového domu – to je explozemi zmítaný Poseidon. Všichni filmoví fanoušci na palubu!
Online Poseidon
Poseidon